Людина з вулиці Ірпінської (cinematoria) wrote in kino7,
Людина з вулиці Ірпінської
cinematoria
kino7

kino.gloss.ua

З великим задоволенням хочу відзначити, що в сайту www.kino7.com з'явився конкурент. На сайті афіши gloss.ua з'явився розділ з афішею фільмів мовою оригіналу: http://kino.gloss.ua/seance_orl
Я вважаю, що це ще один крок до збільшення в наших кінотеатрах "правильних" показів.
Чим більше ми уваги глядачів ми привертатимо через різні джерела, тим швидше зросте попит. А в нашому кінобізнесі, саме попит, є основним рушієм формування репертуарної політики кінотеатрів.

Щодо самого сайту хочу звернути одразу увагу на кілька принципових відмінностей.
1. www.kino7.com подає інформацію лише по тим фільмам, які демонструються на плівках. На думку редакції сайту, показ фільмів в кінотеатрах Жовтень та Київ в форматі домашнього відео не відповідає критеріям "кінотеатральнйи показ". Натомість gloss.ua подає розклад фільмів, які демонструються з двд-болванок.
Хоча на прохання користувачів сайту кіно7, у новій версії сайту ми додаєм розклад, який подаватиме афішу фільмів в оригіналі у відеозалах Жовтня та Києва, а також в різних ресторанчиках та кафешках. Проте ми чітко і яскраво будемо попереджати користувачів про низьку якість цих показів, бо вони демонструються не на плівковому носії.

2. www.kino7.com подає афішу всіх кінотеатрів України, а gloss.ua лише Києва та Одеси. При чому, Одеса подана не повністю. Наприклад, покази в нововідкритому кінозалі на Одеській кіностудії, де цього тижня демонструється тиждень голандського кіно в оригіналі - не представлені.

Але загалом, вважаю це нашим маленьким здобутком, і далі все буде ще краще!!
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments